Jesteś tutaj: Województwa Miasta linkowane z zakładki oferta (stare) Psychoterapia dla par Gliwice - terapia małżeńska

Psychoterapia dla par Gliwice - terapia małżeńska

Terapia dla par Gliwice – o miłość zawalczyć warto

Miłość zdecydowanie jest trudną sztuką i wymagającą pracy. Czy udany związek jest w związku z tym utopią? Niedoścignionym marzeniem? Nic bardziej mylnego.

Wiele związków po pewnym czasie dotyka wypalenie i różne, związane z tym problemy psychologiczne, emocjonalne. Jednak zanim przekreślicie waszą relację grubą kreską, warto poddać się refleksji. Czy aby na pewno, z racji dużego zaangażowania, jesteście w stanie ocenić sytuację obiektywnie? A może już pora na terapeutę małżeńskiego?

Często nie rozumiecie zachowania drugiej osoby, ani nie potraficie nazwać odczuć/uczuć/potrzeb „po imieniu”. Tkwicie w związkowej stagnacji i nie możecie ruszyć z miejsca, a jeśli już, to nie w stronę poprawy jakości relacji. W tej sytuacji nieoceniona okazać się może pomoc specjalisty i skorzystanie z terapii par.

Poradnia małżeńska Gliwice

Jako psycholog dla par jestem osobą, która poświęciła lata na zdobywanie wiedzy i umiejętności z zakresu trudnej sztuki negocjacji, mediacji, pomocy psychologicznej. Będąc terapeutą małżeńskim pomagam rozwiązywać konflikty par z Gliwic i miast ościennych. Zgłaszają się do mnie nie tylko pary/małżeństwa z długim stażem, ale też np. narzeczeństwa. Warto zaznaczyć, że im wcześniej poszukacie pomocy u terapeuty, tym szybciej zrozumiecie mechanizmy rządzące związkiem i zastosujecie odpowiednie narzędzia, aby poprawić waszą sytuację.

Zdarza się, że terapia par nie pomaga. Dzieje się tak wtedy, gdy w naprawę angażuje się tylko jedna ze stron relacji. Kiedy poglądy i wartości są diametralnie różne, a oczekiwania radykalnie się rozjeżdżają. Niemniej jednak, zrozumienie emocji - waszych i drugiej połówki, czyni was spokojniejszymi i świadomymi, dlaczego czujecie się tak, a nie inaczej.

Terapeuta par to zawód zaufania. Pełna dyskrecja plus wiara w pomoc, sprawiają coraz więcej osób decyduje się na wizytę w gabinecie. To piękne, że walczycie o to, co budowaliście latami. Że nie burzycie wszystkiego w ułamku sekundy, pochopnymi decyzjami.
Jak wybrać psychoterapię par? Czy w Gliwicach jest pomoc?

Najlepiej, aby była to wspólna decyzja. Chęć i świadomość potrzeby poprawy u obu stron. Psychoterapeutyka par nie wyklucza terapii indywidualnej. Podczas sesji może okazać się, że problem tkwił gdzieś indziej aniżeli w partnerze np. w trudnym dzieciństwie, toksycznych wzorcach wyniesionych z domu. Tym lepiej, że do mnie trafiliście. Pomogę Wam jako parze i jako zagubionym jednostkom z nieprzepracowanymi problemami/ traumami. Poradnia małżeńska oferuje profesjonalną pomoc w obu przypadkach. Jak psychoterapia dla par z Gliwic, to tylko u mnie.

Jakie są koszta terapii małżeńskiej w Gliwicach?

Terapia małżeńska w moim gabinecie to koszt rzędu 120zł za 70 minut. Porównując konkurencję dostępną na rynku, jest to atrakcyjna cena za fachową poradę doświadczonego terapeuty. Proszę jednak pamiętać, że na jednej sesji się prawdopodobnie nie skończy. Natomiast już pierwsze spotkanie, pomoże naświetlić problemy z którymi przyjdzie się zmierzyć.

Mam na swoim koncie już wiele sukcesów. Pozwólcie mi pomóc i sobie.

Kasia Sobieraj

Psycholog

Kasia Sobieraj
  • Imię: Kasia
  • Nazwisko: Sobieraj
  • Specjalizacja: Psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Umów termin spotkania
699-710-560

Praca naszych psychologów, w gabinecie REST, skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach Pacjenta. Twoje potrzeby są dla mnie najważniejsze.

biuro@terapia-rest.pl
Sosnowiec, ul. Ostrogórska 9, pokój 29

Specjaliści w:

Na skróty