Umów się na wizytę
(także On-Line)
Jesteś tutaj: Oferta

Czym się zajmuję na co dzień?

Terapia młodzieży i dzieci w Sosnowcu

Terapia odbywa się z udziałem lub bez udziału opiekuna w zależności od wydanej zgody. Młodzi ludzie zagubieni w świecie bardzo cierpią. Niejednokrotnie nie pokazują tego. To trudny okres przemian, wyrabiania swojej osobowości, jako jednostki, seksualności, i poczucia własnej wartości. Jeśli coś Ci doskwiera jestem po to by pomóc.
Terapia młodzieży w wieku 15-17 lat – 140 zł / do 50 minut

Terapeutę obowiązuje tajemnica.

Psychoterapia par Sosnowiec

W wielu związkach z czasem występują różnice poglądów. Codzienny stres, prędkość życia nie sprzyjają budowie trwałego, domowego ogniska. Jeśli się kochacie, chcę Wam pomóc się porozumieć. Podział obowiązków i odkrywanie wspólnych nowych dróg, sadzę, że zawsze warto dać sobie drugą szansę. Życie we dwoje jest pełniejsze.
Terapia par - 180zł / do 70 minut.

Terapia indywidualna osób dorosłych

Pierwsze dwa spotkania mają na celu określenie problemu, potrzeb oraz wzajemne poznanie się Pacjenta i terapeuty. Wstępną diagnozę. Dopasowanie możliwych metod terapii zajęciowej. Możemy też założyć, jakie cele zamierzasz osiągnąć. Relacja Pacjent terapeuta jest szczególna, dlatego Pacjent powinien poznać i zaakceptować terapeutę by praca była efektywna.
Terapia indywidualna – 140zł / do 50 minut.

Rozpocznijmy wspólną podróż

Umówmy się na pierwsze spotkanie

Zadzwoń: 699-710-560 lub napisz: lukasz@terapia-rest.pl.