Jesteś tutaj: Oferta

Czym się zajmuję na co dzień?

Terapia młodzieży i dzieci w Sosnowcu

Terapia odbywa się z udziałem lub bez udziału opiekuna w zależności od wydanej zgody. Młodzi ludzie zagubieni w świecie bardzo cierpią. Niejednokrotnie nie pokazują tego. To trudny okres przemian, wyrabiania swojej osobowości, jako jednostki, seksualności, i poczucia własnej wartości. Jeśli coś Ci doskwiera jestem po to by pomóc.

Terapeutę obowiązuje tajemnica.

Psychoterapia par Sosnowiec

W wielu związkach z czasem występują różnice poglądów. Codzienny stres, prędkość życia nie sprzyjają budowie trwałego, domowego ogniska. Jeśli się kochacie, chcę Wam pomóc się porozumieć. Podział obowiązków i odkrywanie wspólnych nowych dróg, sadzę, że zawsze warto dać sobie drugą szansę. Życie we dwoje jest pełniejsze.

Terapia indywidualna osób dorosłych

Pierwsze dwa spotkania mają na celu określenie problemu, potrzeb oraz wzajemne poznanie się Pacjenta i terapeuty. Wstępną diagnozę. Dopasowanie możliwych metod terapii zajęciowej. Możemy też założyć, jakie cele zamierzasz osiągnąć. Relacja Pacjent terapeuta jest szczególna, dlatego Pacjent powinien poznać i zaakceptować terapeutę by praca była efektywna.

Psycholog

Umów termin spotkania
699-710-560

Praca naszych psychologów, w gabinecie REST, skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach Pacjenta. Twoje potrzeby są dla mnie najważniejsze.

biuro@terapia-rest.pl
Sosnowiec, ul. Ostrogórska 9, pokój 29

Specjaliści w:

Na skróty