Jesteś tutaj: Województwa Województwo Śląskie Psycholog Czeladź

Psycholog Czeladź

Psycholog Czeladź

Psycholog Czeladź

Jeżeli interesuje Cię psycholog Czeladź prywatnie przyjmujący – mamy właśnie to, czego szukasz. Nasza poradnia świadczy szeroki repertuar usług terapeutycznych udzielanych przez zaufanych, wykwalifikowanych oraz pełnych współczucia terapeutów. Uważamy, że poszukiwanie pomocy, kiedy czujemy się zestresowani lub przygnębieni, jest oznaką wewnętrznej siły. Psycholog Czeladź (prywatnie lub na NFZ) posłuży radą, zachętą oraz narzędziami, jakie pomogą Ci zwalczać życiowe wyzwania, abyś mógł skoncentrować się na pracy nad własnymi celami. Niezależnie od wybranego psychoterapeuty możesz mieć gwarancję, że otrzymasz to, co najkorzystniejsze w kompetentnej i pełnej zrozumienia profilaktyce. Niezależnie od tego, czy leczysz stare rany, stawiasz czoła obecnym wyzwaniom, bądź szykujesz się na spodziewane zmiany, psycholog Czeladź pomoże Ci pozyskać siłę i umiejętności przydatne do przezwyciężania napotkanych w życiu trudności.

Terapia dla par - psycholog Czeladź

Terapia dla par Czeladź

Najprawdopodobniej w twoim życiu nie ma zbyt wiele czasu ani przestrzeni, w jakiej możesz spotkać się ze swoim partnerem i przeznaczyć czas wyłącznie na związek. Terapia dla par Czeladź zapewnia miejsce oraz czas do pracy nad małżeństwem lub związkiem partnerskim, pozwalając skoncentrować się na sesji i redukować dysonans z perspektywy wykwalifikowanego psychoterapeuty. Po orientacyjnej konsultacji, twój psycholog będzie pracował z tobą, by zgłębić punkt widzenia każdego z partnerów na pojawiające się problemy w twoim związku. Jesteśmy zaangażowani w kultywowanie bezpiecznej przestrzeni, w jakiej pary mogą czuć się wysłuchane i zrozumiane. I chociaż czerpiemy z ogólnych koncepcji terapeutycznych i modeli doradztwa dla par, terapia dla par Czeladź dostosowywana jest do potrzeb każdego związku, dzięki czemu jako para będziecie wyposażeni w potrzebne narzędzia i metody do zdrowych pertraktacji.

Fobia leczenie Czeladź

Leczenie alkoholizmu Czeladź

Bezustannie walczymy o poprawę sytuacji życiowej osób, rodzin oraz grup dotkniętych uzależnieniem od alkoholu tudzież narkotyków - leczenie alkoholizmu prywatnie w naszym ośrodku to wysoce skuteczna i przystępna cenowo usługa, nierzadko bardziej opłacalna niż większość kosztownych i ciężko dostępnych planów rehabilitacji. Leczenie alkoholizmu Czeladź opiera się na zasadniczej wartości traktowania naszych podopiecznych z godnością, respektem i osobistą życzliwością. Świadczymy profesjonalne programy doradztwa dla kobiet i mężczyzn, a nasz psycholog angażuje członków rodziny w całkowity przebieg leczenia i powrotu do zdrowia. Jeżeli interesuje Cię korzystne cenowo leczenie alkoholizmu Czeladź prywatnie, albo na NFZ, posiadamy właśnie to, czego szukasz. Jeśli nie, pomożemy znaleźć program terapii alkoholowej w Czeladzi, jaki będzie lepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Leczenie fobii Czeladź

Leczenie fobii Czeladź

Niepokój, chociażby uporczywy i nielogiczny, jest normalną częścią życia. Większość spośród nas zaznała niedorzecznie głębokiej chęci ucieczki od pająka lub rozważaliśmy pominięcie wydarzenia towarzyskiego. Pewien stopień strachu może być nieszkodliwą odpowiedzią na mnóstwo powszechnych sytuacji. Jednak kiedy te obawy stają się szczególnie kłopotliwe i zawadzają w zdrowym dziennym życiu, z pomocą może przyjść leczenie fobii Czeladź. Ludzie, którzy zmagają się z lękiem, nagminnie denerwują się, że napotkają przedmiot albo okoliczność, której się boją. Skupiają się całkowicie na tym, jak uciec od tego określonego obiektu czy sytuacji, a jeżeli się z nim spotkają, napotykają podwyższony stopień lęku, nudności, duchoty, a nawet napady paniki. Dlatego jeśli chodzi o leczenie fobii Czeladź najistotniejsze jest dla nas rozszyfrowanie źródłowej przyczyny lęku pacjenta i zaproponowanie terapii, która będzie dla niego odpowiednia.

Leczenie depresji Czeladź

Leczenie depresji Czeladź

Statystyki dowodzą, że co czwarty Polak w pewnym okresie swojego życia zaznał lęku lub depresji. Jest to zjawisko zdecydowanie częstsze, niż mogłoby się wydawać. Depresja i lęk potrafią posiadać różne nasilenie, od lekkiego do ciężkiego, z różnorakimi kombinacjami symptomów. Leczenie depresji Czeladź - chociaż powinno sie zacząć jak nawcześniej, wiele osób czeka, aż objawy krytcznie wpłyną na ich życie, nim zwrócą się o pomoc. Jeżeli wystąpił u Ciebie symptom depresji bądź ich kombinacja, nasz psycholog w Czeladzi może być w stanie pomóc i udzielić pomoc. Nasi psychologowie mają doświadczenie z dorosłymi, dziećmi oraz młodzieżą z objawami lęku oraz depresji. Leczenie depresji Czeladź jest możliwe także online - nasz personel psychologów tworzy zindywidualizowane plany działania, aby zapewnić naszym klientom najodpowiedniejszą perspektywę walki z chorobą.

Kasia Sobieraj

Psycholog

Kasia Sobieraj
  • Imię: Kasia
  • Nazwisko: Sobieraj
  • Specjalizacja: Psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Umów termin spotkania
699-710-560

Praca naszych psychologów, w gabinecie REST, skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach Pacjenta. Twoje potrzeby są dla mnie najważniejsze.

biuro@terapia-rest.pl
Sosnowiec, ul. Ostrogórska 9, pokój 29

Specjaliści w:

Na skróty