Jesteś tutaj: Województwa Województwo Śląskie Psycholog Katowice

Psycholog Katowice

Psycholog Katowice

Psycholog Katowice

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, ponieważ interesuje Cię psycholog Katowice prywatnie przyjmujący – mamy dokładnie to, czego szukasz. Nasz ośrodek świadczy pełen wachlarz usług terapeutycznych niesionych przez oddanych, wykwalifikowanych oraz pełnych współczucia psychologów. Uważamy, że poszukiwanie wsparcia, kiedy czujemy się zestresowani lub przygnębieni, jest oznaką wewnętrznej siły. Psycholog Katowice (prywatnie lub na NFZ) posłuży poradą, motywacją i narzędziami, które pomogą Ci zwyciężać życiowe wyzwania, abyś mógł skupić się na pracy nad własnymi celami. Niezależnie od obranego specjalisty możesz mieć pewność, że zyskasz to, co najwartościowsze w specjalistycznej oraz pełnej zrozumienia opiece. Niezależnie od tego, czy uzdrawiasz stare rany, stawiasz czoła aktualnym wyzwaniom, albo szykujesz się na ewentualne zmiany, psycholog Katowice pomoże Ci zyskać siłę i zdolności potrzebne do przezwyciężania życiowych przeszkód.

Terapia dla par Katowice

Terapia dla par Katowice

Psycholog to coś odrębnego aniżeli posiadanie serdecznego powiernika, który wysłuchuje naszych problemów. Chociaż terapeuci są zawsze życzliwymi, nie osądzającymi słuchaczami, mają również lata edukacji oraz szkolenia w wykrywaniu wzorców w myślach oraz zachowaniach (zarówno dobrych, jak i negatywnych), dynamice relacji i mogą zaoferować skuteczne interwencje, jakie przeprowadzą cię poprzez jakiegokolwiek typu trudności. Terapia dla par Katowice pozwoli na pozyskanie zewnętrznej perspektywy, psycholog – z delikatnością – będzie szczery i zrozumiały wobec ciebie i twojego partnera albo drugiej połówki. Rozumiemy, że masz wiele opcji. Zasługujesz na najskuteczniejszą terapię, która pomoże Ci przełamać Twoje obawy. Oprócz rozległego wachlarza świadczonych przez nas usług, nasz psycholog udziela również terapii on-line jako alternatywę dla konwencjonalnej terapii dla par w Katowicach, żeby ułatwić Ci uzyskanie pomocy, której poszukujesz. Terapia dla par Katowice oferuje zaciszną, pełną wsparcia przestrzeń, w której można odkryć zdrowsze nawyki radzenia sobie i konfrontacji z dylematami małżeńskimi bądź w związku, żeby rozszyfrować poprzednie doświadczenia oraz utrzymywać zdrowsze oraz szczęśliwsze życie razem.

Leczenie fobii - psycholog Katowice

Leczenie alkoholizmu Katowice

Nieustannie walczymy o poprawę jakości życia osób, rodzin oraz społeczności dotkniętych uzależnieniem od alkoholu tudzież narkotyków - leczenie alkoholizmu prywatnie w naszym ośrodku to wysoce skuteczna i przystępna cenowo usługa, nierzadko bardziej opłacalna aniżeli większość drogich i trudno dostępnych planów rehabilitacji. Leczenie alkoholizmu Katowice opiera się na zasadniczej wartości traktowania naszych podopiecznych z godnością, respektem i osobistą troskliwością. Proponujemy profesjonalne programy poradnictwa dla kobiet i mężczyzn, a nasz psycholog angażuje członków rodziny w całkowity proces leczenia i powrotu do zdrowia. Jeśli interesuje Cię korzystne cenowo leczenie alkoholizmu Katowice prywatnie, albo na NFZ, posiadamy właśnie to, czego szukasz. Jeśli nie, pomożemy odnaleźć program rehabilitacji alkoholowej w Katowicach, który będzie lepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Fobia leczenie Katowice

Leczenie fobii Katowice

Czy denerwujesz się lub stresujesz o mnóstwo rzeczy w ciągu dnia? Czy wyobrażasz sobie wszystkie najgorsze scenariusze? Czy trudno ci zapanować nad strachem lub stresem? Bez względu na rodzaj lęku, jakiego doznajesz, pomóc może leczenie fobii Katowice przeprowadzane przez wykwalifikowanego psychologa. Ludzie wokół ciebie ciągle mówią, abyś „po prostu się zrelaksował” lub „nie ma się o co martwić”. Gdyby to było tylko takie banalne. Biorąc pod uwagę ogromny brak zrozumienia fobii przez tych, którzy na nie nie cierpią, nic dziwnego, że ci, którzy muszą się z nimi zmagać czują dotkliwy wstyd, obok i tak już przeszywającego oraz wyniszczającego strachu. Choć przy pracy z fobiami ciężko się spodziewać szybkich rezultatów, większość klientów uznaje, że leczenie fobii Katowice wprowadza dużą poprawę.

Depresja leczenie Katowice

Leczenie depresji Katowice

Choć depresja może spowodować, że stracisz wiarę w poprawę naprawę sytuacji, ważne jest, by pamiętać, że nawet najgroźniejsze formy depresji są nadal uleczalne. Nie ma nic wstydliwego w szukaniu pomocy, leczenie depresji Katowice może być wręcz nieuchronne, jeżeli zaburzenia nastroju utrudniają Ci realizowanie podstawowych, codziennych zadań. Leczenie depresji Katowice może przyjmować różnorakie formy, takie jak leki (środki przeciwdepresyjne), terapia lub generalne modyfikacje sposobu życia. To powiedziawszy, ponieważ symptomy schorzenia mogą się różnić w zależności od osoby, podobnie nie ma jednego leczenia, które leczy wszelakie formy depresji. Metoda leczenia, która całkowicie odmieni życie jednej osoby na lepsze, może właściwie nic nie zrobić dla kogoś innego. Przeznaczenie czasu na nabycie jak największej ilości informacji o naturze depresji i jej łagodzeniu, da Ci najwyższą szansę na znalezienie metody terapii, jaka pomoże ci odnaleźć ulgę.

Kasia Sobieraj

Psycholog

Kasia Sobieraj
  • Imię: Kasia
  • Nazwisko: Sobieraj
  • Specjalizacja: Psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Umów termin spotkania
699-710-560

Praca naszych psychologów, w gabinecie REST, skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach Pacjenta. Twoje potrzeby są dla mnie najważniejsze.

biuro@terapia-rest.pl
Sosnowiec, ul. Ostrogórska 9, pokój 29

Specjaliści w:

Na skróty