Jesteś tutaj: Województwa Województwo Śląskie Psycholog Lędziny

Psycholog Lędziny

Dobry terapeuta - psycholog Lędziny

Psycholog Lędziny

Żyjesz z długotrwałą depresją lub lękiem? Tego rodzaju okoliczności potrafią działać na twoje relacje z innymi, rozwój osobisty oraz zawodowy oraz postrzeganie własnej wartości. Psycholog Lędziny (prywatnie lub na NFZ) w naszej poradni świadczy różnorodne usługi zdrowotne, w tym terapię dla dzieci, młodzieży i pełnoletnich, leczenie alkoholizmu i pozostałych uzależnień, poradnictwo grupowe, testy psychologiczne, terapię małżeńską i mnóstwo innych. Nasi klienci otrzymują kompleksowe oceny psychologiczne, dzięki którym solidarnie możemy charakteryzować realistyczne cele, a psycholog Lędziny dopasowuje styl terapii do swoistych potrzeb klienta. Warto niemniej zweryfikować, jaki rodzaj terapii chciałbyś zastosować, zanim spróbujesz znaleźć terapeutę lub psychologa. Może to psychodynamiczna, poznawcza terapia behawioralna, terapia grupowa, terapia rodzinna lub doradztwo dla par. Następnie zastanów się, czy płeć psychologa ma znaczenie, model terapii, z którą ma największe doświadczenie, a następnie wybierz specjalistę znajdującego się blisko Ciebie w Lędzinach lub w innym okolicznym mieście.

Terapia dla par Lędziny

Terapia dla par Lędziny

Wzmacniając fundamenty, zarówno jako para, jak i jako jednostka w związku, będziesz w stanie wydedukować, jaka jest dynamika i Twoja rola w partnerstwie. Dzięki temu będziesz w stanie objąć pełniejszą odpowiedzialność za to, jak wpływasz na swojego partnera. A ponieważ terapia dla par Lędziny zapewnia narzędzia do czynnego słuchania i empatii, negocjowania dysonansów i zrozumienia, gdzie należy wyznaczyć twarde granice (i gdzie możesz je troszkę zmniejszyć), będziesz przygotowany do sygnalizowania swoich potrzeb bez obaw eskalacji. Aby dowolny dylemat w związku poprawił się, obie strony muszą zadedykować czas i chęć. Kiedy dokonasz tej "inwestycji", będziesz mógł się również niemało dowiedzieć o sobie i swojej drugiej połowie. Terapia dla par Lędziny może pomóc wam obojgu poczuć się lepiej zrozumianym, zapewniając równocześnie perspektywę zaakceptowania tego, czego nie można poprawić w związku.

Leczenie fobii Lędziny

Leczenie alkoholizmu Lędziny

Ciągle walczymy o poprawę jakości życia osób, rodzin i społeczności dotkniętych uzależnieniem od alkoholu oraz narkotyków - leczenie alkoholizmu prywatnie w naszym ośrodku to niezwykle skuteczna i przystępna cenowo usługa, nierzadko bardziej opłacalna niż większość drogich i ciężko dostępnych planów rehabilitacji. Leczenie alkoholizmu Lędziny opiera się na kluczowej wartości traktowania naszych podopiecznych z godnością, respektem i osobistą troską. Oferujemy profesjonalne programy doradztwa dla kobiet i mężczyzn, a nasz psycholog angażuje członków rodziny w pełen przebieg leczenia i powrotu do zdrowia. Jeśli interesuje Cię przystępne cenowo leczenie alkoholizmu Lędziny prywatnie, bądź na NFZ, mamy właśnie to, czego poszukujesz. Jeśli nie, pomożemy odnaleźć program terapii alkoholowej w Lędzinach, który będzie lepiej dobrany do Twoich potrzeb.

Leczenie fobii Lędziny

Leczenie fobii Lędziny

Leczenie fobii Lędziny to zdecydowanie zadanie dla psychologa - dobór odpowiedniej terapii zależny jest od potrzeb danej osoby oraz pokroju lęku jakiego doświadcza. Nasi terapeuci potrafią Ci pomóc rozwikłać ten problem, a jeżeli chorujesz na zaburzenie lękowe, możemy pomóc Ci dostać leczenie, jakie będzie dla Ciebie skuteczne. Fobia jest wariantem zaburzenia lękowego i cechuje się nienaturalnym i nierzadko obezwładniającym lękiem przed określonym obiektem, czynnością lub okolicznością, który prowadzi do gwałtownego pragnienia jego uniknięcia. Te oraz inne zaburzenia lękowe można z powodzeniem przełamywać - leczenie fobii Lędziny realizuje się za pomocą pracy z psychologiem nad szkodliwymi wzorcami myślowymi, a także świadomymi i funkcjonalnymi metodami tłumienia symptomów fizycznych. Wiemy, że przedsięwzięcie pierwszych kroków, by porozmawiać z kimkolwiek o swoim lęku, może być przerażające, toteż warto skorzystać z rady psychologa w Lędzinach.

Depresja leczenie Lędziny

Leczenie depresji Lędziny

Choć depresja może sprawić, że stracisz nadzieję na poprawę sytuacji, istotne jest, by pamiętać, że nawet najgroźniejsze formy depresji są wciąż uleczalne. Nie ma nic wstydliwego w poszukiwaniu pomocy, leczenie depresji Lędziny może być wręcz konieczne, jeżeli zaburzenia nastroju utrudniają Ci realizowanie typowych, codziennych zadań. Leczenie depresji Lędziny może przyjmować rozmaite formy, takie jak leki (leki przeciwdepresyjne), terapia lub całościowe modyfikacje trybu życia. To powiedziawszy, ponieważ objawy schorzenia mogą się różnić w zależności od osoby, podobnie nie ma jednego leczenia, które usuwa wszystkie formy depresji. Forma leczenia, która kompletnie odmieni życie jednej osoby na lepsze, może właściwie nic nie zrobić dla kogoś innego. Przeznaczenie czasu na zdobycie jak największej ilości informacji o naturze depresji oraz jej leczeniu, da Ci najwyższą szansę na odkrycie formy terapii, która pomoże ci odnaleźć ulgę.

Paweł Walczak

Psycholog

Paweł Walczak
  • Imię: Paweł
  • Nazwisko: Walczak
  • Specjalizacja: Terapia par, specjalista uzależnień

Umów wizytę

Umów termin spotkania
699-710-560

Praca naszych psychologów, w gabinecie REST, skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach Pacjenta. Twoje potrzeby są dla mnie najważniejsze.

biuro@terapia-rest.pl
Sosnowiec, ul. Ostrogórska 9, pokój 29

Specjaliści w:

Na skróty