Jesteś tutaj: Województwa Województwo Śląskie Psycholog Mysłowice

Psycholog Mysłowice

Psycholog Mysłowice

Psycholog Mysłowice

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, ponieważ interesuje Cię psycholog Mysłowice prywatnie przyjmujący – mamy dokładnie to, czego szukasz. Nasza poradnia oferuje szeroki repertuar usług psychoterapeutycznych niesionych przez zaufanych, wykwalifikowanych oraz pełnych współczucia specjalistów. Uważamy, że szukanie pomocy, kiedy czujemy się zestresowani lub przytłoczeni, jest oznaką wewnętrznej siły. Psycholog Mysłowice (prywatnie lub na NFZ) posłuży poradą, motywacją oraz narzędziami, jakie pomogą Ci wygrywać życiowe wyzwania, abyś mógł skupić się na pracy nad własnymi celami. Niezależnie od obranego specjalisty możesz mieć pewność, że dostaniesz to, co najkorzystniejsze w specjalistycznej oraz pełnej zrozumienia opiece. Niezależnie od tego, czy leczysz stare rany, stawiasz czoła aktualnym wyzwaniom, czy szykujesz się na ewentualne zmiany, psycholog Mysłowice pomoże Ci pozyskać siłę oraz zdolności użyteczne do eliminowania napotkanych w życiu trudności.

Terapia dla par - psycholog Mysłowice

Terapia dla par Mysłowice

Terapia małżeńska jest także czasami charakteryzowana jako poradnictwo albo terapia dla par. Jest to rodzaj psychoterapii, która pomaga parom zauważać, utożsamiać i likwidować konflikty. Celem jest naprawa relacji pary i ich interakcji. Terapia dla par Mysłowice może posłużyć parom we wszelkich rodzajach relacji intymnych. Niektóre pary poszukują porad małżeńskich, aby ugruntować swoje partnerstwo i dokładniej zrozumieć siebie nawzajem. Poradnictwo przedmałżeńskie może wesprzeć w pełniejszym zrozumieniu siebie nawzajem oraz zidentyfikowaniu rozbieżności w perspektywie i spodziewanych problemów przed zawarciem małżeństwa. W wielu przypadkach pary poszukują porady, by naprawić problematyczny związek. Terapia dla par Mysłowice może być krótkoterminowa. Zazwyczaj obejmuje oboje partnerów, ale czasami jeden ślubny decyduje się na pracę z terapeutą samodzielnie. Szczegółowy plan leczenia psycholog uzgodni zależnie od potrzeb danej pary. Terapia dla par może nie zawsze być prosta, przeważnie na starcie, ale twój związek jest wart pracy!

Leczenie fobii Mysłowice

Leczenie alkoholizmu Mysłowice

Dla osób zmagających się z uzależnieniem znalezienie właściwej poradni jest istotnym krokiem w kierunku powrotu do zdrowia. Odszukanie takiej profilaktyki w Mysłowicach może początkowo wydawać się niemożliwe ze względu na ogromną liczbę możliwości leczenia. Programy rehabilitacji uzależnień chemicznych dostępne w naszym ośrodku zawierają zintegrowane usługi zdrowia psychicznego - w tym leczenie alkoholizmu Mysłowice prywatnie, bądź na NFZ, wsparcie po leczeniu oraz edukację i poradnictwo dla rodziny. Nasz personel sprawdzonych psychologów oraz specjalistów od uzależnień wykorzystuje umiejętne, wydajne oraz sumienne podejście do pomocy pacjentom w odzyskaniu oraz podtrzymaniu powrotu do zdrowia. Wierzymy, że proces zdrowienia z uzależnienia od narkotyków i alkoholu jest zobowiązaniem na całe życie — nie tylko dla jednostki, ale również dla naszej poradni. Ciężko pracujemy, by leczenie alkoholizmu Mysłowice oraz pozostałe specjalne programy leczenia, wspomogły naszym podopiecznym sprostać ich własnym unikatowym wyzwaniom związanym z uzależnieniem oraz wypracować długoterminowe strategie radzenia sobie z nimi.

Leczenie fobii - psycholog Mysłowice

Leczenie fobii Mysłowice

Czy martwisz się bądź stresujesz o mnóstwo spraw w swoim codziennym życiu? Czy wyobrażasz sobie wszystkie najczarniejsze scenariusze? Czy trudno ci odzyskać kontrolę nad lękiem lub stresem? Bez względu na charakter lęku, jakiego doświadczasz, najkorzystniejszym rozwiązeniem problemu będzie leczenie fobii Mysłowice przeprowadzane przez wykwalifikowanego psychologa. Ludzie dookoła ciebie bez końca powtarzają, abyś „po prostu się zrelaksował” albo „nie ma się o co denerwować”. Gdyby to było tylko takie łatwe. Biorąc pod uwagę wyraźny brak zrozumienia fobii przez tych, którym nie dokuczają podobne zaburzenia, nic dziwnego, że ci, którzy z nimi walczyć odczuwają dotkliwy wstyd, obok i tak już palącego oraz wyniszczającego strachu. Aczkolwiek przy pracy z fobiami ciężko się spodziewać natychmiastowych rezultatów, większość klientów uważa, że leczenie fobii Mysłowice wprowadza wyraźną poprawę.

Leczenie depresji - psycholog Mysłowice

Leczenie depresji Mysłowice

Chociaż depresja może sprawić, że stracisz wiarę w poprawę naprawę sytuacji, istotne jest, by pamiętać, że nawet najcięższe formy depresji są wciąż uleczalne. Nie ma nic wstydliwego w poszukiwaniu pomocy, leczenie depresji Mysłowice może być wręcz nieodzowne, jeśli zaburzenia nastroju utrudniają Ci przeprowadzanie zwykłych, codziennych zadań. Leczenie depresji Mysłowice może przyjmować różne formy, takie jak leki (środki przeciwdepresyjne), terapia albo kompleksowe modyfikacje stylu życia. To powiedziawszy, ponieważ przejawy schorzenia mogą się różnić w zależności od osoby, analogicznie nie ma jednego leczenia, które ulecza wszelkie formy depresji. Forma leczenia, która zupełnie przeobrazi życie jednej osoby na lepsze, może właściwie nic nie zrobić dla kogoś innego. Przeznaczenie czasu na pozyskanie jak największej ilości informacji o naturze depresji i jej łagodzeniu, da Ci największą szansę na znalezienie metody terapii, jaka pomoże ci odnaleźć ulgę.

Kasia Sobieraj

Psycholog

Kasia Sobieraj
  • Imię: Kasia
  • Nazwisko: Sobieraj
  • Specjalizacja: Psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Umów termin spotkania
699-710-560

Praca naszych psychologów, w gabinecie REST, skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach Pacjenta. Twoje potrzeby są dla mnie najważniejsze.

biuro@terapia-rest.pl
Sosnowiec, ul. Ostrogórska 9, pokój 29

Specjaliści w:

Na skróty