Jesteś tutaj: Województwa Województwo Śląskie Psycholog Pszczyna

Psycholog Pszczyna

Dobry psycholog Pszczyna

Psycholog Pszczyna

Terapia to obopólny wysiłek psychologa oraz klienta. Psycholog Pszczyna ułatwia klientom identyfikować cele i możliwe rozwiązania kłopotów, które wytwarzają wewnętrzne zawirowania, uczestniczy w trenowaniu umiejętności komunikacji i radzenia sobie z objawami zaburzeń. Nasze usługi konsultacyjne obejmują psychoterapię indywidualną dla dorosłych, młodzieży i dzieci, terapię małżeńską, terapię rodzinną, leczenie alkoholizmu oraz pozostałych uzależnień, coaching rodzicielski, oparcie w żałobie oraz wiele innych. Psycholog Pszczyna to ktoś, kto oferuje wsparcie, wnikliwie słucha, modeluje prawidłowe i poprawne relacje - chcemy zwalczyć piętno zdrowia psychicznego w naszym społeczeństwie i rzucić światło na optymistyczne podejście i pomoc, która powinna być dostępna dla każdego, bez względu na okoliczności. Psycholog Pszczyna prywatnie przyjmujący (lub psycholog na NFZ) świadczy zarówno sesje terapii stacjonarnie, jak i online. Dołoży wszelkich starań, by słuchać bez uprzedzeń oraz zagwarantować aktywne wsparcie emocjonalne i psychiczne.

Terapia par Pszczyna

Terapia dla par Pszczyna

Wzmacniając fundamenty, zarówno jako para, jak i jako jednostka w związku, będziesz w stanie zbadać, jaka jest dynamika i Twoja rola w partnerstwie. Dzięki temu będziesz w stanie przyjąć pełniejszą odpowiedzialność za to, jak wpływasz na swojego partnera. A ponieważ terapia dla par Pszczyna dostarcza narzędzia do pilnego słuchania oraz empatii, negocjowania sporów oraz zrozumienia, gdzie należy wyznaczyć surowe granice (i gdzie możesz je nieco złagodzić), będziesz przygotowany do przedstawiania swoich potrzeb bez obaw eskalacji. Aby dowolny dylemat w związku naprawił się, obie strony muszą poświęcić czas i chęć. Kiedy dokonasz tej "inwestycji", będziesz mógł się ponadto sporo dowiedzieć o sobie i swojej drugiej połówce. Terapia dla par Pszczyna może pomóc wam obojgu poczuć się lepiej zrozumianym, zapewniając jednocześnie perspektywę zaakceptowania tego, czego nie można zmienić w związku.

Leczenie fobii - psycholog Pszczyna

Leczenie alkoholizmu Pszczyna

Dla osoby zmagającej się z alkoholizmem odnalezienie idealnej poradni jest istotnym krokiem w kierunku powrotu do zdrowia. Odnalezienie takiej profilaktyki w Pszczynie może najpierw wydawać się trudne ze względu na dużą liczbę możliwości leczenia. Programy rehabilitacji uzależnień chemicznych dostępne w naszym ośrodku zawierają zintegrowane usługi zdrowia psychicznego - w tym leczenie alkoholizmu Pszczyna prywatnie, bądź na NFZ, wsparcie po leczeniu oraz edukację i doradztwo dla rodziny. Nasz personel doświadczonych psychologów i terapeutów od uzależnień stosuje profesjonalne, zdecydowane oraz troskliwe podejście do pomocy pacjentom w odzyskaniu i utrzymaniu powrotu do zdrowia. Wierzymy, że proces zdrowienia z uzależnienia od narkotyków i alkoholu jest zobowiązaniem na całe życie — nie tylko dla jednostki, ale również dla naszej poradni. Ciężko pracujemy, aby leczenie alkoholizmu Pszczyna oraz inne profesjonalne programy leczenia, pomogły naszym podopiecznym sprostać ich własnym wyjątkowym wyzwaniom związanym z uzależnieniem oraz wypracować długoterminowe strategie radzenia sobie z nimi.

Leczenie fobii Pszczyna

Leczenie fobii Pszczyna

Niepokój, chociażby intensywny oraz bezpodstawny, jest normalną częścią życia. Większość z nas doświadczyła niedorzecznie ogromnej chęci ucieczki od pająka albo rozważaliśmy przegapienie wydarzenia towarzyskiego. Pewien stopień strachu może być nieszkodliwą reakcją na dużo typowych sytuacji. Ale gdy te obawy okazują się szczególnie nieprzyjemne i dokuczają w zdrowym powszednim życiu, z pomocą może przyjść leczenie fobii Pszczyna. Ludzie, którzy zmagają się z lękiem, nieustannie niepokoją się, że natrafią na obiekt lub sytuację, jakiej się boją. Skupiają się jedynie na tym, jak uniknąć tego konkretnego obiektu albo sytuacji, a jeśli na niego natrafiają, napotykają podwyższony poziom strachu, mdłości, duchoty, a nawet napady histerii. Dlatego jeśli chodzi o leczenie fobii Pszczyna najistotniejsze jest dla nas zrozumienie źródłowej przyczyny lęku pacjenta i zasugerowanie terapii, która będzie dla niego idealna.

Leczenie depresji Pszczyna

Leczenie depresji Pszczyna

Choć depresja może sprawić, że stracisz nadzieję na poprawę sytuacji, istotne jest, żeby pamiętać, iż nawet najgroźniejsze formy depresji są nadal uleczalne. Nie ma nic krępującego w szukaniu pomocy, leczenie depresji Pszczyna może być wręcz nieuchronne, jeśli zaburzenia nastroju utrudniają Ci wykonywanie prostych, codziennych zadań. Leczenie depresji Pszczyna może przybierać różnorakie formy, takie jak leki (środki przeciwdepresyjne), terapia lub kompleksowe zmiany trybu życia. To powiedziawszy, ponieważ przejawy zaburzenia mogą się różnić w zależności od osoby, podobnie nie ma jednego leczenia, które uzdrawia wszelakie formy depresji. Metoda leczenia, która kategorycznie zmieni życie jednej osoby na lepsze, może praktycznie nic nie zrobić dla kogoś innego. Przeznaczenie czasu na nabycie jak największej ilości wiedzy o naturze depresji oraz jej uzdrawianiu, da Ci największą szansę na znalezienie formy terapii, jaka pomoże ci odnaleźć ulgę.

Kasia Sobieraj

Psycholog

Kasia Sobieraj
  • Imię: Kasia
  • Nazwisko: Sobieraj
  • Specjalizacja: Psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Umów termin spotkania
699-710-560

Praca naszych psychologów, w gabinecie REST, skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach Pacjenta. Twoje potrzeby są dla mnie najważniejsze.

biuro@terapia-rest.pl
Sosnowiec, ul. Ostrogórska 9, pokój 29

Specjaliści w:

Na skróty